Biuletyn Informacji Publicznej     

Deklaracja dostępności

zsnr1nidzica@interia.pl

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy

Pasje, hobby‼️ – jak uczniowie rozwijają swoje zainteresowania w Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy 🙍🙍‍♀️‼️

Uczniowie mają różnorodne zainteresowania i uzdolnienia. Aby dziecko mogło odkryć swoją pasję konieczne jest stworzenie sposobności do odkrywania własnych zainteresowań ucznia.💕

DLATEGO‼️ w naszej szkole wdrażamy młodzież do odważnego podejmowania problemów poprzez różnorodne formy aktywności. Jedną z nich są warsztaty gier planszowych prowadzone przez specjalistę nowoczesnej edukacji, autora i twórcę historycznych gier edukacyjnych Pana Tomasza Bastkowskiego. Podczas dzisiejszych zajęć uczniowie z ogromnym zaangażowaniem ćwiczyli spostrzegawczość, utrwalali wiedzę, uczyli się integracji w grupie oraz radzenia z własnymi emocjami. Gry historyczne pomagają w rozwijaniu umiejętności takich jak planowanie, podejmowanie decyzji, negocjacje i strategiczne myślenie.

Dziękujemy Panu Tomaszowi Bastkowskiemu🌹 za kolejne inspirujące spotkanie.

Opiekun grupy: Joanna Marcjanik

Skip to content