Biuletyn Informacji Publicznej     

Deklaracja dostępności

zsnr1nidzica@interia.pl

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy

Nasze sukcesy

Uczennica naszej szkoły Zuzia Kucińska i nasza absolwentka Weronika Zielińska, wolontariuszki Schroniska „Podaj Łapę” dostały zaproszenie na Galę Wolontariuszy w Olsztynie. To dla nich ogromna niespodzianka i niespodziewane wyróżnienie. Brawo dziewczyny!

Na galę została zaproszona również s. Halina Grygo – katechetka w naszej szkole. Siostro serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki!


Sukces naszych piłkarzy w Mistrzostwach Rejonu

3 listopada 2022 r. w Piszu rozegrane zostały Mistrzostwa Rejonu V w piłce nożnej chłopców Igrzyska Dzieci. Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy zajęła pierwsze miejsce i awansowała do półfinału Mistrzostw Województwa.

Wyniki:

SP1 Nidzica – Sportowa SP4 Szczytno 2:1

Sportowa SP4 Szczytno – SP1 Pisz 1:1

SP1 Nidzica – SP1 Pisz 5:3

Klasyfikacja końcowa:

1. SP1 Nidzica 6 pkt 7:4

2. Sportowa SP4 Szczytno 1 pkt 2:3

3. SP1 Pisz 1 pkt 4:6

Skład: Jasiński Tobiasz, Malinowski Nikodem, Rogoziński Wiktor, Jabłoński Jakub, Winnowski Alan, Modelski Nikodem, Mulawa Artur, Bartnikowski Igor, Wawrzyniak Oskar, Modelski Tymoteusz.
Trener zespołu – Leszczyński Michał


Kochani❣️Mamy piękne wiadomości

(21 października 2022 r.), które cieszą nasze serca. Nominację do tytułu Nauczyciel Roku w Plebiscycie Edukacyjnym otrzymał pracujący w naszej szkole nauczyciel: Siostra Halina Grygo.???

Bardzo dziękujemy za to wyróżnienie!❤️


Kochani Wspaniała wiadomość!

Nasza szkoła została zgłoszona przez uczniów i ich rodziców do nagrody Szkoła Roku w wielkim Plebiscycie Edukacyjnym, który w województwie warmińsko-mazurskim jest prowadzony przez „Gazetę Olsztyńską” i „Polska Times”.

Bardzo dziękujemy za to wyróżnienie!


JEDYNKA 1️⃣♥️Nidzica – jedna szkoła wiele możliwości ?!

Wielki triumf kodowania i programowania!??? Jedynka zajęła I miejsce w Pierwszym Gminnym Konkursie MISTRZ KODOWANIA I PROGRAMOWANIA zorganizowanym przez Miejsko- Gminną Bibliotekę Publiczną w Nidzicy z okazji Code Week.???Uczniowie naszej szkoły zwyciężyli w dwóch kategoriach wiekowych. Z Edukacji Wczesnoszkolnej najlepsi okazali się chłopcy z klasy 3a:

?Antoś Olszewski

?Oluś Roman.

A w kategorii Oddziałow Przedszkolnych zwyciężyła drużyna z grupy 0C

?Marysia Kaszuba

?Kamilek Falba.

To ogromny sukces!?? Serdecznie gratulujemy!?

Wychowawca grupy 0c: Pani Sylwia Gawlik i wychowawca klasy 3a: Pani Monika Pińczewska-Czepło


JEDYNKA 1️⃣♥️Nidzica- jedna szkoła, wiele możliwości ?!

Nagrody Marszałka i Wojewody Województwa Warmińsko – Mazurskiego w literackim konkursie „Rodzina z wartościami to silna rodzina” dla uczniów naszej szkoły

18 października 2022 roku w sali Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie odbyła się gala podsumowująca XXIV Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny. Tegorocznym inicjatywom przyświecało hasło: „Rodzina z wartościami to silna rodzina”. Z dumą informujemy, że wśród LAUREATÓW konkursu znalazło się dwoje uczniów naszej szkoły. Są to:

– Miłosz Gołębiewski (kl. 8a), który odebrał Nagrodę Marszałka Województwa Warmińsko – Mazurskiego

– Błażej Auguścik (kl. 5c), który otrzymał Nagrodę Wojewody Warmińsko – Mazurskiego.

Opiekunami obu uczniów jest nauczyciel języka polskiego pani Anna Czarzasta.

Nadmienić należy, że z tematem konkursu literackiego zmierzyło się ponad 80 uczestników. Zarówno Miłosz, jak i Błażej znaleźli się w ścisłej piątce laureatów. Gratulujemy chłopcom prestiżowego wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów.


JEDYNKA 1️⃣♥️Nidzica- jedna szkoła wiele możliwości ?!

Uczennica naszej szkoły Kaja Dąbek została laureatką XVIII Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego i Grafiki Komputerowej ,,Rodzina z wartościami to silna rodzina” ogłoszonego w ramach XXIV Warminsko-Mazurskich Dni Rodziny. W konkursie została także wyróżniona Zuzanna Słodkowska. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 18 października w Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie. Serdecznie gratulujemy!!!

Prace zostały przygotowane pod opieką Pani Sylwii Gawlik.


Wyróżnienie w XVIII wojewódzkim konkursie plastycznym i grafiki komputerowej

Hubert Stryjewski uczeń klasy VIII c Szkoły Podstawowej nr 1 w Nidzicy otrzymał wyróżnienie w XVIII wojewódzkim konkursie plastycznym i grafiki komputerowej zorganizowanym w ramach XXIV Warmińsko -Mazurskich Dni Rodziny „Rodzina z wartościami to silna Rodzina”. ??Uroczystość podsumowania wojewódzkich Dni Rodziny odbyła się 18 października 2022r.w Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Auli widowiskowo-konferencyjnej im.Anny Wasilewskiej w Olsztynie.Oprawę muzyczną zapewniły występy artystyczne laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Europejskiej.Duże uznanie dla wychowawcy klasy Pani Doroty Taratyckiej za motywację do rozwoju osobistego ucznia.??

Skip to content