Biuletyn Informacji Publicznej     

Deklaracja dostępności

zsnr1nidzica@interia.pl

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy

W dniu dzisiejszym w naszej szkole gościliśmy Pana Tomasza Bastkowskiego specjalistę od nowoczesnej edukacji i marketingu, autora i twórcę programów, podręczników, książek, filmów, materiałów i gier edukacyjnych. Pod kierunkiem Pana Tomasza uczniowie klas V – VII aktywnie uczestniczyli w warsztatach gier planszowych przygotowując się do udziału w Olimpiadzie Gier Planszowych IPN. Zdobywali umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu i przeciwnika. Uczyli się rywalizacji, ale i współdziałania w grupie. Nabierali pewności siebie. Tematyka gier jest ściśle związana z procesem odzyskiwania niepodległości, wysiłkiem zbrojnym polskiego żołnierza. Młodzi miłośnicy historii z wielkim zapałem poznawali nowe gry: Znaj Znak, Miś Wojtek, Gwiaździsta  Eskadra 303, 111, 7. Wykazali się logicznym myśleniem, dobrą pamięcią oraz podejmowaniem dobrych strategicznie decyzji.

Dziękujemy Panu Tomaszowi Bastkowskiemu za współpracę i inspirujące spotkanie.
Nauczyciel historii Joanna Marcjanik

Skip to content