Biuletyn Informacji Publicznej     

Deklaracja dostępności

zsnr1nidzica@interia.pl

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy

W środę, 20 czerwca uczniowie klasy 4b 👱‍♀️👱po raz kolejny wzięli udział w warsztatach pierwszej pomocy z cyklu Mały Ratownik.🚑‼️ Powtarzalność to klucz sukcesu edukacyjnego. Dzięki cyklowi spotkań o rozszerzonym zakresie merytorycznym i praktycznym Mali Ratownicy zgłębiają wiedzę z zakresu pierwszej pomocy, poznają sposoby radzenia sobie w różnych sytuacjach zagrożenia, zdobywają większą świadomość otaczającego ich świata oraz śmiałość i odwagę do działania. Dzięki cyklowi warsztatów dzieci zapamiętują o wiele więcej, a kolejnych spotkań wyczekują z niecierpliwością. Profesjonalne zajęcia poprowadził Ratownik Medyczny Pan Krzysztof Maczulski 🌹Wsparciem służyła Pani Karolina Maczulska 🌹

Serdecznie dziękujemy Państwu Krzysztofowi i Karolinie Maczulskim za zaangażowanie, życzliwość oraz współpracę ❤️🌹

Joanna Marcjanik, wychowawca klasy 4b

Skip to content