Biuletyn Informacji Publicznej     

Deklaracja dostępności

zsnr1nidzica@interia.pl

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy

Listopadowe spotkanie kulinarne to kolejna odsłona projektu „W zdrowym ciele zdrowy duch” autorstwa Pań Marty Kowalskiej i Joanny Zielinskiej.

Warsztaty miały na celu zachęcenie młodzieży do samodzielnego przyrządzania szybkich wartościowych i odżywczych posiłków z produktów wysokiej jakości, świeżych ziół, owoców oraz próbowania nowych smaków.

Pani Bożenka opowiedziała o swojej pracy kucharza, jak nie marnować produktów w kuchni. Zdradziła jak przygotować wyśmienity dressing który podkreśli smak każdej sałalaty. Pokazała również jak estetycznie mają być przygotowane dania, aby nie tylko smakowały, ale ładnie wyglądały.

Było pięknie, smacznie i pachnąco.

„Swój zawód trzeba kochać bo jest naszym życiem”

Dziękujemy Pani Bożenko.

Skip to content