Biuletyn Informacji Publicznej     

Deklaracja dostępności

zsnr1nidzica@interia.pl

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy

Sukces uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy w kwalifikacjach regionalnych II edycji Olimpiady Gier Planszowych IPN ?‍♀️?‍♂️??‍♀️

W dniu dzisiejszym w Olsztynie odbyły się regionalne eliminacje do Olimpiady Gier Planszowych Instytutu Pamięci Narodowej. Wzięło w nich udział ponad stu uczestników z całego regionu. Gracze zagrali w gry Miś Wojtek, Znaj Znak, Gwiaździsta Eskadra, Bitwa Warszawska, ORP Orzeł oraz Niepodległa. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas 5 – 8: Lena Bonalska, Iga Małecka, Lena Rybicka, Hanna Szczepkowska, Zuzanna Podgórska, Ada Wiejak, Maja Ampulska, Jan Denis, Liliana Jabłonka, Maja Moranko, Hanna Kopczyńska, Kamil Mielczarek, Maria Moszczyńska, Miłosz Rulka, Tomasz Romański, Alicja Taratycka, Hubert Grys, Nikola Jaworska, Miłosz Kwiatkowski, Stanisław Wojdowski, Bartosz Witkowski, Zofia Kłosińska, Hanna Koszewska, Oliwia Kosobucka, Albert Zieliński.

Do finału centralnego zakwalifikowali się uczniowie Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy ?

Gwiaździsta Eskadra

Hanna Kopczyńska

Alicja Taratycka

Stanisław Wojdowski

Miś Wojtek

Hanna Koszewska

Oliwia Kosobucka

II miejsce w Eliminacjach Regionalnych II Olimpiady Gier Planszowych IPN otrzymali: ?

Kamil Mielczarek

Maria Moszczyńska

Iga Małecka

Albert Zieliński

Serdecznie Gratulujemy!!! ❤?

Nauczyciele historii: Joanna Marcjanik, Wioletta Romańska

Skip to content