24 lutego uczniowie klas 3d, 5b i 8c wzięli udział w nocnej wyprawie do lasu. Celem wycieczki był ” Nocny odsłuch sów „.

W ciemnym lesie, przez gałęzie widać było maleńki księżyc w nowiu. To jedyne światło,  odgłosy szumiących gałęzi i w oddali pohukiwanie nocnych ptaków stworzyły magiczną, nieco straszną ale też niezapomnianą atmosferę.

Wypad zakończył się tradycyjnie ogniskiem ze śpiewem i kiełbaskami. Wszystko to było możliwe dzięki współpracy z Nadleśnictwem z Nidzicy i dzięki wsparciu Pana Andrzeja Kujawskiego, który otoczył naszą grupę opieką, za co bardzo dziękujemy.

Ala Wolak

Dorota Taratycka