Biuletyn Informacji Publicznej     

Deklaracja dostępności

zsnr1nidzica@interia.pl

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy

Tradycją nidzickiej „Jedynki” stał się aktywny udział w obchodach Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych ??Każdego roku nasi uczniowie i nauczyciele włączają się w bieg upamiętniający żołnierzy polskiego podziemia antykomunistycznego oraz w jego organizację. Tak było również dzisiaj ?‍♀️???Bieg uroczyście rozpoczął i poprowadził dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy Pan Artur Pacuszka. Start do biegu poprzedziło odśpiewanie hymnu państwowego i marsz Harcerzy Hufiec ZHP Nidzica ??. W patriotycznej atmosferze młodzi biegacze pokonali dystans 400 metrów i 1963 metrów ?‍♀️?‍♂️Bieg, zgodnie z regulaminem odbył się w dwóch kategoriach dziewcząt i chłopców klas IV – VIII. Pełni uśmiechu sportowcy wychodzili na podium po odbiór medali i koszulek ufundowanych przez Fundację Wolność i Demokracja. Najmłodsi uczestnicy wydarzenia otrzymali pamiątkowe naklejki.

Klasyfikacja końcowa Biegu Tropem Wilczym

Kategoria wiekowa:

Dziewczęta klas IV – VI

I – Alicja Kij

II – Zofia Borowska

III – Julia Płoska

Chłopcy klas IV – VI

I – Jan Wołojewicz

II – Bartosz Piszewski

III – Tymoteusz Korneluk

Dziewczęta klas VII – VIII

I – Hanna Koszewska

II – Lena Pilarczyk

III – Lena Gałęziewska

Chłopcy klas VII – VIII

I – Jakub Jabłoński

II – Igor Jastrzębowski

III – Wiktor Rogoziński

Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom serdecznie gratulujemy?

Zespół koordynujący: Dyrektor Szkoły Pan Artur Pacuszka oraz Panie Joanna Nowak, Paulina Nina Elbruda i Joanna Marcjanik . Oprawa muzyczna Pan Dawid Jakubowski. Opieka medyczna Pan Cezary Gawroński.

Skip to content