20 listopada to wyjątkowy dzień – rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Jest to moment, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa. W tym roku ten dzień wypadał w niedzielę, a my świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka właśnie dziś. Z tej okazji pedagog szkolny Pani Dorota Józefowicz odwiedziła wszystkie dzieci z oddziałów przedszkolnych, aby przybliżyć im nieco ten ważny temat. Dziękujemy wszystkim wspaniałym uczniom za uważne słuchanie i aktywny udział w zajęciach.