Biuletyn Informacji Publicznej     

Deklaracja dostępności

zsnr1nidzica@interia.pl

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy

W dniu 20.02.2023 roku w ramach programu „Między nami Kobietkami” odbyło się spotkanie dziewcząt  z prelegentką firmy ,,Procter and Gamble”. Głównym założeniem programu jest: zdobycie określonej wiedzy i lepsze zrozumienie przemian fizycznych i emocjonalnych zachodzących w okresie dojrzewania, przyswojenie prawidłowej terminologii dotyczącej części ciała, dorastania i rozwoju, zaakceptowanie siebie i złagodzenie stresów związanych z dorastaniem oraz uświadomienie sobie, że wraz z dojrzewaniem wzrasta odpowiedzialność za dbałość o swoje ciało i postępowanie. Na zakończenie prelekcji  nasze kobietki otrzymały próbki produktów sanitarnych. Zdobyta wiedza z pewnością pomoże dziewczętom oswoić się ze zmianami zachodzącymi w okresie rozwoju kobiety.

Pedagog szkolny: Pani Dorota Józefowicz

Skip to content