Biuletyn Informacji Publicznej     

Deklaracja dostępności

zsnr1nidzica@interia.pl

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy

Nasi uczniowie wzięli udział w konkursie wojewódzkim na interaktywny plakat rekomendujący książkę zorganizowanym przez Warmińsko – Mazurską Bibliotekę Pedagogiczną im.prof.T.Kotarbińskiego w Olsztynie. Wydarzenie odbyło się w ramach projektu Czytaj.Klikaj. Uczeń klasy Vb Oliwer Reguła otrzymał  wyróżnienie. Jego pracę można obejrzeć na stronie https://www.wmbp.olsztyn.pl/index.php/ogloszenia-komunikaty/1057-rozstrzygniecie-konkursu

Znajduje się tam też plakat wykonany przez uczennicę klasy Vb Urszulę Sorbian, która również dzielnie walczyła o nagrodę – roczną licencję aplikacji Genially.

Nauczycielem języka polskiego Oliwera i Uli jest p.Katarzyna Leszczyńska.

Skip to content