Biuletyn Informacji Publicznej     

Deklaracja dostępności

zsnr1nidzica@interia.pl

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy

Z przyjemnością informujemy, że w bieżącym roku szkolnym nasza szkoła kontynuuje szlachetną działalność Klubu Szkół UNICEF. Klub Szkół UNICEF to inicjatywa edukacyjna, która zrzesza placówki zainteresowane propagowaniem wśród swoich podopiecznych idei niesienia pomocy najbardziej potrzebującym dzieciom na świecie. Szkoły należące do Klubu nie tylko uczestniczą w akcjach edukacyjnych przygotowywanych przez UNICEF, ale przede wszystkim działają aktywnie na polu promocji i realizacji praw dziecka. Szczególną uwagę zwracamy na partycypację młodych ludzi. Dzieci i młodzież zdecydowanie chętniej angażują się we wszelkie działania, jeśli mogą o nich współdecydować. Klub Szkół UNICEF tworzy ku temu idealną przestrzeń.

Joanna Marcjanik

Opiekun Klubu Szkół Unicef

  1. Dlaczego relacje są ważne
  2. Jak być dla siebie lepszym
  3. Porozmawiajmy o zdrowiu psychicznym
  4. UNICEF Polska – Co robić, kiedy odczuwasz niepokój
  5. UNICEF Polska – Jak się lepiej komunikować
  6. Link do filmu – Młodzi pytają o zdrowie psychiczne
Skip to content