Biuletyn Informacji Publicznej     

Deklaracja dostępności

zsnr1nidzica@interia.pl

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy

Druga edycja ogólnopolskiego turnieju gier planszowych Instytutu Pamięci Narodowej za nami! 👱👱‍♀️ Uczennice Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy Hanna Koszewska 🌹 i Oliwia Kosobucka 🌹 znalazły się wśród najlepszych zawodników, którzy wyłonieni zostali podczas rozgrywek finałowych na Kongresie Pamięci Narodowej w Poznaniu. Hania i Oliwia zajęły I miejsce w finale II ogólnopolskiej edycji Olimpiady Gier Planszowych IPN w dyscyplinie Miś Wojtek.🏆 Gratuluję ❤️🌹 Gratuluję Alicji Taratyckiej,🌹 Hannie Kopczyńskiej🌹 i Stanisławowi Wojdowskiemu🌹 zapału, zaangażowania i talentu. Jesteście bardzo zdolni skoro doszliście do finału centralnego. Gratuluję Wam intelektu oraz sprawności poruszania się w świecie gier planszowych. Wrażenie robi liczba uczestników rozgrywek, ponieważ żeby tutaj być, musieliście pokonać ponad trzy tysięce uczestników w eliminacjach. Dziś wszyscy jesteście zwycięzcami 🏆❤️🌹

Panu Dyrektorowi Artur Pacuszka serdecznie dziękujemy za uśmiech, dobre słowo, okazywaną życzliwość i wsparcie.🌹❤️ 

Panu Tomaszowi Bastkowskiemu serdecznie dziękujemy za wprowadzenie nas w świat historycznych gier planszowych, za wiedzę i cierpliwość. 🌹❤️

Dziękuję Rodzicom naszych uczestników za zaangażowanie i wsparcie na każdym etapie olimpiady.🌹❤️

Opiekun drużyny, nauczyciel historii Joanna Marcjanik

Skip to content