Biuletyn Informacji Publicznej     

Deklaracja dostępności

zsnr1nidzica@interia.pl

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy

21 listopada 2022 r. – Dzień Życzliwości i Pozdrowień

Zapraszamy do fotorelacji z obchodów Dnia Życzliwości i Pozdrowień. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za świetną zabawę. Zaczęliśmy od wręczania wesołych minek na dzień dobry. Następnie wspólnie braliśmy udział w lekcjach o życzliwości, pozowaliśmy do zdjęć w wesołej fotobudce i stworzyliśmy wspaniałą Tablicę Życzliwych Pozdrowień. Zaś na każdych klasowych drzwiach wisiał pozytywny cytat, którym mogliśmy się zainspirować. Pamiętajcie, że warto być życzliwym, bo to sprawia, że jesteśmy piękni.

Koordynatorzy działań: Klub Liderów Myślenia Pozytywnego, klasa 6a: Michasia, Zosia, Julcia Z., Julcia B., Hania i Nina oraz Panie: Dorota Józefowicz, Paulina Elbruda i Milena Ojrzyńska

Skip to content