Biuletyn Informacji Publicznej     

Deklaracja dostępności

zsnr1nidzica@interia.pl

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy

Dzień Edukacji Narodowej ❤️????

„Życie jest cudem, a nauczyciel winien być inspiracją dla tego cudu. Powinien łączyć autorytet z ciepłem serca, otwartością i wiarą w młodego człowieka. Bowiem, gdy dziecko osiąga coś dzięki nauczycielowi, on również czegoś się uczy. Fantastyczną rzeczą jest uczyć się, lecz jeszcze piękniejszą – nauczać…”?

Dziękujemy za mnóstwo miłych wrażeń, których dostarczyli nam zaproszeni goście, jak i uczniowie, podczas Gali z okazji Dnia Edukacji Narodowej. ❤️?

Gratulujemy Nauczycielom, którzy złożyli uroczystą przysięgę z okazji nadania stopnia awansu zawodowego. ❤️? Gratulujemy wyróżnień nadanych przez Dyrektora Pana Artura Pacuszkę Nauczycielom oraz Pracownikom Administracji i Obsługi

Skip to content