Biuletyn Informacji Publicznej     

Deklaracja dostępności

zsnr1nidzica@interia.pl

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy

Dzień Bezpiecznego Internetu jest obchodzony od 2004 r. z inicjatywy Komisji Europejskiej. Akcja ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i nastolatków do sieci, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online, a także promocję pozytywnego wykorzystywania internetu. Co roku, DBI organizowane jest w ponad 150 państwach.

Zapraszamy do fotorelacji z obchodów DBI w dniu 10.02.2023 roku w naszej szkole. Dziękujemy za zaangażowanie wszystkim uczestnikom inicjatywy oraz jej organizatorom.

Klub Liderów Myślenia Pozytywnego 8b: Tosia, Iza, Paulina, Lena K. Lena Sz., Dominika, Alicja, Ewa.

Absolwenci naszej szkoły, studenci AWFiS w Gdańsku: Kinga i Igor

Pedagog szkolny: Pani Dorota Józefowicz

Skip to content