Biuletyn Informacji Publicznej     

Deklaracja dostępności

zsnr1nidzica@interia.pl

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy

6 lutego obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Bezpiecznego Internetu. Głównym celem inicjatywy jest przybliżenie dzieciom oraz młodzieży pozytywnych i negatywnych stron serfowania w sieci. Z tej okazji pedagog szkolny Pani Dorota Józefowicz i nauczyciel informatyki Pani Małgorzata Sobotka prowadziły zajęcia profilaktyczne w tym obszarze. Wspaniale sprawdziła się też ekipa Samorządu Uczniowskiego: Basia, Ula, Iga i Oliwia, które przybliżały młodszym kolegom i koleżankom zasady bezpiecznego korzystania z Internetu. Dziękujemy wszystkim uczestnikom tego wydarzenia za aktywne, fantastyczne zaangażowanie. ❤️?

Koordynator działań: Pani Dorota Józefowicz we współpracy z Panią Małgorzatą Sobotka i Panią Joanną Marcjanik

Skip to content