Biuletyn Informacji Publicznej     

Deklaracja dostępności

zsnr1nidzica@interia.pl

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy

Nie PRZEocz -Twoja reakcja ma MOC – razem przeciwko przemocy pod patronatem Pana  Jacka Kosmali- Burmistrza Nidzicy ✋️?

W dniu dzisiejszym obchodzony jest Dzień bez Przemocy. W ramach zaplanowanych tygodniowych działań uczennice Samorządu Uczniowskiego z naszej szkoły wraz z pedagogiem oraz przedstawicielkami Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nidzicy – Zespół Interdyscyplinarny odwiedziły Urząd Miasta, Posterunek Policji,  Centrum Usług Wspólnych w Nidzicy , Gazetę Nidzicką oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Nidzicy by promować akcję Biała Wstążka. To ta drobna przypinka jest dla nas symbolem sprzeciwu wobec przemocy stosowanej wobec dzieci, kobiet i mężczyzn.??? Dziękujemy za tak ciepłe przyjęcie naszej inicjatywy.

Skip to content