Biuletyn Informacji Publicznej     

Deklaracja dostępności

zsnr1nidzica@interia.pl

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy

Nadchodzi czas, w którym w szczególny sposób wspominamy Tych co odeszli już z tego świata,??? Tych, którzy wywarli wpływ na nasze życie, a których już między nami nie ma. W Szkole Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy wspominamy sylwetki byłych pracowników naszej placówki. Przywołujemy wspomnienia o nich i czerpiemy mądrość z ich spuścizny, z tego, co nam po sobie pozostawili.♥️♥️ Szczególnie upamiętniamy tych, z którymi musieliśmy pożegnać się w okresie od listopada 2021 do października 2022 r. W ostatnim czasie z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pani Marianny Wieliczko, która w naszej placówce pracowała ponad 30 lat w bibliotece szkolnej.??? Chwila wspomnień i zadumy nad ich losami i dokonaniami pozwala lepiej zrozumieć i docenić naszą rzeczywistość. Niech spoczywają w pokoju.???

Skip to content