Biuletyn Informacji Publicznej     

Deklaracja dostępności

zsnr1nidzica@interia.pl

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy

Nadchodzi czas, w którym w szczególny sposób wspominamy Tych co odeszli już z tego świata,😥😥😥 Tych, którzy wywarli wpływ na nasze życie, a których już między nami nie ma. W Szkole Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy wspominamy sylwetki byłych pracowników naszej placówki. Przywołujemy wspomnienia o nich i czerpiemy mądrość z ich spuścizny, z tego, co nam po sobie pozostawili.♥️♥️ Szczególnie upamiętniamy tych, z którymi musieliśmy pożegnać się w okresie od listopada 2021 do października 2022 r. W ostatnim czasie z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pani Marianny Wieliczko, która w naszej placówce pracowała ponad 30 lat w bibliotece szkolnej.😥😥😥 Chwila wspomnień i zadumy nad ich losami i dokonaniami pozwala lepiej zrozumieć i docenić naszą rzeczywistość. Niech spoczywają w pokoju.🙏🙏🙏

„EKOPRACOWNIA” dofinansowana ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie

oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki

 Wodnej, w formie dotacji, w kwocie 49 500zł”.


         Placówki oświatowo - wychowawcze powiatu nidzickiego
W związku ze zgłoszeniami od lekarzy powiatu nidzickiego bardzo licznych infekcji wśród dzieci
i młodzieży Państwowy Powiatowy lnspektor Sanitarny w Nidzicy zwraca się z prośbą o przekazanie
rodzicom poniższego komunikatu.

Skip to content