Biuletyn Informacji Publicznej     

Deklaracja dostępności

zsnr1nidzica@interia.pl

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy

Dzieci z klas trzecich naszej szkoły włączyły się w OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY i AKCJĘ CHARYTATYWNĄ Programu Pierwszego Polskiego Radia S.A. pt. „Choinki Jedynki”. Honorowy patronat nad akcją objęła Pani Prezydentowa Agata Kornhauser- Duda. Konkurs polegał na stworzeniu pracy plastycznej poświęconej TAJEMNICY BOŻEGO NARODZENIA.

Zwycięzcami szkolnego etapu tego konkursu zostali:

1 m. Alicja Kij, kl. 3 a; Antoni Worobiej, kl. 3 a

2 m. Hanna Masłowska, kl. 3 b; Zuzanna Falba, kl. 3 b; Nikodem Ambroży, kl.3 a

3 m. Lena Zasłona kl. 3 c; Kacper Sawicki, kl. 3 c; Hanna Bartczak, kl. 3a

Zwycięskie prace zostały wysłane do REDAKCJI Pierwszego Programu Polskiego Radia. Te, które zostaną nagrodzone będą później zlicytowane, a pieniądze zostaną przekazane na SZLACHETNY CEL Życzymy dalszych sukcesów.

ORGANIZATOR i OPIEKUN uczniów: Siostra Halina Grygo

Skip to content