Biuletyn Informacji Publicznej     

Deklaracja dostępności

zsnr1nidzica@interia.pl

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Nidzicy

Uczniowie z klasy 3d zakończyli  projekt „Chcę być jak Mikołaj Kopernik”. W trakcie projektu uczestnicy nagrali kilka scen do filmu na temat wielkiego naukowca, odkrywali układ planetarny, budowali model Układu Słonecznego oraz pozowali do żywych obrazów. Wzięli  udział w konkursie    ” Wiersz o Mikołaju Koperniku”. To już kolejne spotkanie z tym wielkim astronomem. Super zabawa, wzbogacona o nowe elementy poszerzyła wiedzę uczniów i dała wszystkim dużo radości.

Ala Wolak

„EKOPRACOWNIA” dofinansowana ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie

oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki

 Wodnej, w formie dotacji, w kwocie 49 500zł”.


         Placówki oświatowo - wychowawcze powiatu nidzickiego
W związku ze zgłoszeniami od lekarzy powiatu nidzickiego bardzo licznych infekcji wśród dzieci
i młodzieży Państwowy Powiatowy lnspektor Sanitarny w Nidzicy zwraca się z prośbą o przekazanie
rodzicom poniższego komunikatu.

Skip to content