Dnia  21.02.2023 roku klasa 4a odwiedziła  Warmińsko-Mazurską Bibliotekę Pedagogiczną im. Prof. T. Kotarbińskiego w Olsztynie, by uczestniczyć w  grze edukacyjnej  „Bezpieczny Internet”. Interaktywna zabawa na terenie biblioteki miała na celu poznanie przez uczniów zasad bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z Internetu. Uczestnicy mogli też zastanowić się na koniec jak  osiągnąć wirtualną równowagę. Serdecznie dziękujemy Paniom prowadzącym zajęcia za cenne wskazówki, które z pewnością przyczynią się do dbania o naszą higienę cyfrową.

Nauczyciele: Panie: Joanna Grabowska i Dorota Józefowicz