,,MALI – WIELCY RATOWNICY z NIDZICKIEJ JEDYNKI ” to autorska innowacja pedagogiczna w ramach, której uczniowie nabywają umiejętności udzielania pierwszej pomocy, a także radzenia sobie z emocjami w nieprzewidywalnych sytuacjach losowych.

16 grudnia 2022 r. spotkanie warsztatowe miało miejsce w NIDZICKIEJ STRAŻY POŻARNEJ, gdzie nasi uczniowie poza merytorycznymi oraz praktycznymi wskazówkami do pracy, mieli możliwość poznania jednostki od sali konferencyjnej po ,,kuźnię formy”.

Dziękujemy całej załodze oraz komendantowi straży pożarnej za możliwość uczestnictwa w warsztatach.

Dominika Bonisławska, Paulina Elbruda